2016-03-30
Grupowe ubezpieczenie na życie dla farmaceutów i ich rodzin

Szanowni Państwo, prezentujemy nasze flagowe ubezpieczenie dla farmaceutów, właścicieli aptek, techników farmaceutycznych, pomocy aptecznej, księgowej oraz innych osób zatrudnionych w aptece, a także ich Rodzin - w zakresie ochrony życia i zdrowia.

Oferta zawiera trzy warianty dopasowane do potrzeb i oczekiwań. Szeroki zakres ubezpieczenia, wysoki poziom świadczeń przy relatywnie niskiej cenie.

To co wyróżnia ofertę z rynku, to nieograniczony katalog operacji i zabiegów chirurgicznych [ponad 6500 jednostek], 44 poważne zachorowania, świadczenie lekowe płatne na konto po pobycie w szpitalu nawet po 1 dniu [NW] inne.

Przy jednej opłacie 68 zł ubezpieczeniem może być objęta cała rodzina, niezależnie od liczby dzieci! Ten wariant cieszy się największym zainteresowaniem!

Ponadto ochrona ubezpieczeniowa działa 24h na całym świecie, brak ankiety medycznej.

Do ubezpieczenia można przystąpić w każdej chwili. Szczegóły w załącznikach.

W razie pytań jesteśmy do dyspozycji - tel. 505 796 775 lub 512 123 471 lub r.hankiewicz@adviser.org.pl

Z uszanowaniem
Jolanta Sienkiewicz

***

Przed zawarciem umowy zalecam zapoznanie się z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia, listą chorób, zdarzeń objętych ubezpieczeniem i innymi załącznikami oraz trybem korzystania za granicą, tak aby później nie było wątpliwości, co do zakresu i trybu korzystania z ubezpieczenia.

mec. Krystian Szulc

Autor: Jolanta Sienkiewicz
chevron_left
19
06.2021
chevron_right
Subskrybuj
chevron_right
Powrót do góry