2021-02-22
Nowy logotyp Śląskiej Izby Aptekarskiej na trzydziestolecie samorządu

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy,

obecny 2021 rok jest pod wieloma względami rokiem szczególnym. Dla polskiej farmacji i aptekarstwa jednym z ważniejszych jego elementów jest przypadająca w listopadzie trzydziesta rocznica odrodzenia niezależnego samorządu aptekarskiego - „Trzydziestolecie samorządu aptekarskiego”. Jednakże z niezależnych od nas powodów, oczywistych dla wszystkich – myślę tutaj o pandemii Covid-19, niemożliwym staje się zorganizowanie obchodów tego zacnego jubileuszu w takiej formie, w jakiej chcielibyśmy to zrobić.

Jako Rada Śląskiej Izby Aptekarskiej planowaliśmy i omawialiśmy różne możliwości uczczenia tego ważnego dla nas farmaceutów wydarzenia. Jednakże w obecnej, pandemicznej sytuacji, sprawy zdrowia i wspólnego bezpieczeństwa są bez wątpienia najważniejsze. Nie pozostajemy jednak bierni. Gremialnie podjęliśmy zatem decyzję o celebrowaniu jubileuszu poprzez przygotowanie oraz właściwe zasygnalizowanie tego święta przez nieco mniejsze, ale możliwe do zorganizowania wydarzenia. Jednym z nich, gdyż część nadal pozostawimy jako jeszcze nieodkryte, będzie odświeżenie obecnego logotypu naszego śląskiego samorządu i opisanie go dodatkową symboliką przypominającą o tym zacnym jubileuszu.

Właśnie dzisiaj mam przyjemność przedstawienia zaprojektowanego na tę okazję logotypu Śląskiej Izby Aptekarskiej. Mam także nadzieję, że ten sposób upamiętnienia naszej - jakże ważnej rocznicy - przepadnie Państwu do gustu. Pozostałe, symboliczne prezenty dla „naszej jubilatki” odsłonimy w najbliższym czasie,

pozdrawiam serdecznie,

Prezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej
dr n. farm. Mikołaj Konstanty

30-lat SIA - logo
Autor: Mikołaj Konstanty
chevron_left
25
10.2021
chevron_right
Subskrybuj
chevron_right
Powrót do góry