Regulamin serwisu

Regulamin umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu Śląskiej Izby Aptekarskiej www.katowice.oia.pl

1. Redakcja portalu www.katowice.oia.pl umożliwia swoim użytkownikom bezpłatne umieszczanie komentarzy do informacji i materiałów publikowanych na stronach portalu www.katowice.oia.pl.

2. Użytkownicy portalu www.katowice.oia.pl umieszczają swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja portalu www.katowice.oia.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za zamieszczane przez użytkowników portalu treści komentarzy do publikowanych w nim informacji i materiałów.

3. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników portalu komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu www.katowice.oia.pl o treści:
- nie mającej merytorycznego związku z tematyką portalu,
- wulgarnej,
- stanowiącej przekaz reklamowy,
- obraźliwej lub naruszającej dobre imię w rozumieniu art. 23 i 24 kodeksu cywilnego,
- znieważającej w rozumieniu art. 212 i nast kodeksu karnego,
- innych treści mających negatywny wpływ na techniczne funkcjonowanie portalu.

4. Redakcja portalu www.katowice.oia.pl zastrzega sobie prawo do usuwania treści, o których mowa w pkt. 3 niniejszego Regulaminu według własnego uznania, a także treści które zawierają uwagi skierowane do Redakcji portalu. Wszelkie tego typu uwagi należy kierować na adres e-mail: katowice@oia.pl

5. Redakcja portalu www.katowice.oia.pl zastrzega sobie możliwość przeredagowywania fragmentów komentarzy w sposób nie zmieniający ich przekazu, a w szczególnych przypadkach usuwania fragmentów komentarzy.

6. Wszelkie uwagi dotyczące treści wpisanych komentarzy należy kierować na adres e-mail: katowice@oia.pl

7. Korzystanie z opcji komentarzy na stronie www.katowice.oia.pl jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

8. Niniejszy regulamin obowiązuje od momentu jego opublikowania. Redakcja portalu www.katowice.oia.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie.

chevron_left
25
10.2021
chevron_right
Subskrybuj
chevron_right
Powrót do góry