2021-10-21
Webinar: Zwykłe infekcje w niezwykłych czasach - rola fitoterapii w czasie pandemii COVID-19

Śląska Izba Aptekarska zaprasza farmaceutów na szkolenie webinarowe z dr. n. farm. Michałem Wysockim pt. "Zwykłe infekcje w niezwykłych czasach - rola fitoterapii w czasie pandemii COVID-19", które odbędzie się 28 października (czwartek) 2021 r. o godz. 19.00.

Rejestracja:
https://slaskaoia.clickmeeting.com/zwykle-infekcje-w-niezwyklych-czasach/register

Za udział w spotkaniu będzie można otrzymać 2 punkty na podstawie pozytywnie zrealizowanego testu w portalu www.szkolenia.katowice.oia.pl

Harmonogram spotkania:

 • 19.00-19.05

  Otwarcie webinaru - Wiceprezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej dr n. farm. Piotr Kacmarcyzk

 • 19.05-20.00

  Zwykłe infekcje w niezwykłych czasach - rola fitoterapii w czasie pandemii COVID-19

  Prelegent: dr n. farm. Michał Wysocki - specjalista w zakresie farmakognozji i fitoterapii, autor polskich i zagranicznych publikacji naukowych z zakresu farmakognozji. Aktywny zawodowo farmaceuta, pracujący w aptece ogólnodostępnej oraz w dziale farmacji szpitalnej. Członek Zarządu powiatowego Koła Diabetologicznego, Laureat nagrody Anioł Farmacji oraz Farmaceuta Roku w plebiscycie Hipokrates Opolszczyzny.

 • 20.00-20.15

  Odpowiedzi na pytania uczestników.
Partner spotkania: Salveo.
 
Uwagi techniczne:
 • Rejestracja jest bez ograniczeń, natomiast ilość miejsc w pokoju webinarowym jest ograniczona do 1000 osób jednocześnie. O udziale decyduje kolejność wejścia do pokoju webinarowego, a nie kolejność rejestracji.
 • Za udział w webinarze można otrzymać 2 punkty. Warunkiem otrzymania punktów jest pozytywne rozwiązanie testu do szkolenia, który będzie dostępny w portalu www.szkolenia.katowice.oia.pl

  Test do webinaru jest dostępny przez 7 dni. Test można rozwiązać jeden raz.
 • Jeżeli link z dostępem do pokoju webinarowego nie dotrze, proszę sprawdzić skrzynkę SPAM lub proszę o kontakt z Krzysztofem Mańką z biura Śląskiej Izby Aptekarskiej - manka.krzysiek@gmail.com lub kom. 668220318.


Z poważaniem
Prezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej
dr n. farm. Mikołaj Konstanty

Dokładny termin: 2021-10-28 19:00:00
Autor: Mikołaj Konstanty
chevron_left
04
12.2021
chevron_right
Subskrybuj
chevron_right
Powrót do góry