2021-06-04
Webinar: Problem otyłości - epidemia choroby niezakaźnej, przewlekłej, obarczonej ogromną liczbą powikłań

Śląska Izba Aptekarska zaprasza farmaceutów na szkolenie webinarowe z mgr farm. Agnieszką Stankiewicz pt. "Problem otyłości - epidemia choroby niezakaźnej, przewlekłej, obarczonej ogromną liczbą powikłań - perspektywa farmaceuty", które odbędzie się 11 czerwca (piątek) 2021 r. o godz. 19.00.

Rejestracja:
https://slaskaoia.clickmeeting.com/problem-otylosci/register

Za udział w spotkaniu będzie można otrzymać 2 punkty na podstawie pozytywnie zrealizowanego testu w portalu www.szkolenia.katowice.oia.pl

Harmonogram spotkania:

 • 19.00-19.05

  Otwarcie webinaru - Prezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej dr n. farm. Mikołaj Konstanty

 • 19.05-19.15

  Prezentacja produktowa

 • 19.15-20.15

  Problem otyłości - epidemia choroby niezakaźnej, przewlekłej, obarczonej ogromną liczbą powikłań - perspektywa farmaceuty - mgr farm. Agnieszka Stankiewicz

  Zakres szkolenia:
  otyłość - bieżące dane, raport WHO z marca 2021 r., ICD-10: E.66 - choroba otyłościowa, rozpoznanie, przyczyny, powikłania, metody leczenia, rola farmaceuty w profilaktyce otyłości, edukacja pacjenta i łamanie mitów dotyczących choroby.

  Mgr farm. Agnieszka Stankiewicz - członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia, orędownik medycyny kulinarnej, absolwent Interdyscyplinarnych Studiów Menedżerów Farmacji Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej, student Psychodietetyki z Elementami Immunologii na UM w Poznaniu.

 • 20.15-20.30

  Odpowiedzi na pytania uczestników.
Partner: FARMINA, SALUS International, ZARYS
 
Uwagi techniczne:
 • Rejestracja jest bez ograniczeń, natomiast ilość miejsc w pokoju webinarowym jest ograniczona do 1000 osób jednocześnie. O udziale decyduje kolejność wejścia do pokoju webinarowego, a nie kolejność rejestracji.
 • Za udział w webinarze można otrzymać 2 punkty. Warunkiem otrzymania punktów jest pozytywne rozwiązanie testu do szkolenia, który będzie dostępny w portalu www.szkolenia.katowice.oia.pl

  Test do webinaru jest dostępny przez 7 dni. Test można rozwiązać jeden raz.
 • Jeżeli link z dostępem do pokoju webinarowego nie dotrze, proszę sprawdzić skrzynkę SPAM lub proszę o kontakt z Panem Lechem Wróblewskim z biura Śląskiej Izby Aptekarskiej - wroblewski.lech@slaskaoia.pl lub kom. 668220478.


Z poważaniem

Prezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej
dr n. farm. Mikołaj Konstanty

Miejsce wydarzenia: webinar
Dokładny termin: 2021-06-11 19:00:00
Autor: Mikołaj Konstanty
chevron_left
19
06.2021
chevron_right
Subskrybuj
chevron_right
Powrót do góry