2021-02-08
WhatsApp dla kierowników Śląskiej Izby Aptekarskiej

Szanowni Państwo!

Koleżanki i Koledzy, kierownicy aptek ogólnodostępnych działający w ramach Śląskiej Izby Aptekarskiej. W związku z planowanym, kwietniowym wejściem w życie Ustawy o Zawodzie Farmaceuty oraz budowaniem przez nasz samorząd szybkich, wewnętrznych kanałów informacyjno-komunikacyjnych, zwracam się z prośbą o dołączenie - wyłącznie kierowników aptek - do nowo utworzonej grupy Kierownicy Aptek SIA na komunikatorze WhatsApp.

Powodem uruchomienia tego szybkiego kanału wymiany informacji dla naszych członków - w tym przypadku kierowników aptek otwartych - jest bardzo duża ilość zmian legislacyjnych wdrażanych w związku z wejściem Ustawy o Zawodzie Farmaceuty oraz rosnące potrzeby szybkiej i trafnej komunikacji. Ze względu na sporą liczbę kierowników, prosimy o ograniczenie wysyłania zapytań oraz komunikatów w tym kanale do minimum :-). Jeżeli każdy coś napisze raz dziennie, to mamy 1000 komunikatów na dobę - tego raczej nie chcemy! Grupa ta nie będzie miejscem dyskusji, takie miejsce będzie tworzone w innej lokalizacji. W tym jednak przypadku zależy nam na możliwości przesłania ważnej, szybkiej i trafnej informacji do Państwa!

Zgłoszenie do ww. grupy na WhatsApp'ie oczywiście nie jest obligatoryjne, jednakże ufam, iż wiadomości tam przekazywane będą istotne dla prowadzenia i zarządzania aptekami ogólnodostępnymi. Powodem wyboru właśnie tego komunikatora jest łatwość obsługi, pełne szyfrowanie informacji, brak dodatkowych kosztów oraz oparcie przynależności tylko na numerze telefonu. O moderowanie i zarządzenie grupą poprosiłem Panie z Komisji ds. Pracowników Aptek SIA: mgr farm. Małgorzatę Gurgul-Pełkę oraz mgr farm. Agnieszkę Lipską.

UWAGA! Zgłoszenia przyjmujemy tylko przez wypełnienie poniższej ankiety dostępnej na stronach www SIA. Osoby dołączane będą wcześniej weryfikowane przez moderatorów grupy:

https://www.katowice.oia.pl/formularze/whatsapp


Z poważaniem
Prezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej
dr n. farm. Mikołaj Konstanty

Dokładny termin: 2021-04-08 00:00:00
Autor: Mikołaj Konstanty
chevron_left
25
10.2021
chevron_right
Subskrybuj
chevron_right
Powrót do góry