2020-11-30
Seminarium Aboca "Stłuszczenie wątroby"

Zaproszenie firmy Aboca Polska Sp. z o.o. do udziału w seminarium pt. "Stłuszczenie wątroby", które odbędzie się 2 grudnia 2020 r. w godzinach: 11:00 i 18:00.

Czym jest stłuszczenie wątroby? Jest to upośledzenie funkcjonowania wątroby, polegające na gromadzeniu się tłuszczu, postępującym stanie zapalnym i zmianach zwłóknieniowych, prowadzących do trwałego jej uszkodzenia i upośledzenia funkcji. Niealkoholowe stłuszczenie wątroby jest chorobą dotykającą 30% populacji i charakteryzuje się również współistnieniem chorób metabolicznych typu cukrzyca i dyslipidemia oraz nadwagą i otyłością.

Stratega, która uważana jest za coraz bardziej nowoczesną i kompleksową w leczeniu stłuszczenia wątroby, polega na leczeniu chorób współistniejących i kontroli masy ciała, oraz wsparciu funkcji wątroby, mając na uwadze nie tylko wspieranie funkcji i regeneracji hepatocytów ale także śródbłonka i dróg żółciowych. Istnieją liczne klasy substancji roślinnych, które mogą być użyteczne w tym celu: wśród nich są kwasy hydroksycynamonowe, terpeny i flawonoidy.

Seminarium to jest kursem online na żywo, w którym nasz wykładowca Dr. Krzemiński zajmie się odpowiednimi kwestiami patofizjologii i leczenia stłuszczenia wątroby.

Dla zapewnienia najlepszej frekwencji frekwencji do dyspozycji Państwa są dwie sesje w godzinach: 11:00 & 18:00.

Za udział w szkoleniu można zdobyć 8 pkt twardych po ukończonym teście.

Uczestnictwo jest bardzo proste:

Zaloguj się na stronie Customers Reserved Area
https://trade.aboca.com/pl/user/login

W sekcji "Webinaria", otworzy się odpowiednia zakładka, w której znajdziecie Państwo zakładkę do rejestracji a następnie do uczestnictwa w ramach bezpośredniego streamingu. KOD REJESTRACJI: ABOPL2020

Jeszcze nie zarejestrowałeś się na naszej stronie i nie wiesz jak to zrobić? Wystarczy kliknąć w ten link https://trade.aboca.com/pl/user/login i wpisać wszystkie potrzebne informacje.

Korzystaj z nowego sposobu szkolenia. NIE TRAĆ TAKIEJ OKAZJI!

W razie pytań dzwoń : 508 760 066, 538 556 895

 Zaproszenie ABOCA

Dokładny termin: 2020-12-30 00:00:00
Autor: Lech Wróblewski
Galeria:
chevron_left
21
09.2021
chevron_right
Subskrybuj
chevron_right
Powrót do góry