2020-11-23
Webinar: Ergonomia pracy. Profilaktyka schorzeń kręgosłupa

Śląska Izba Aptekarska zaprasza na szkolenie webinarowe pt. "Ergonomia pracy. Profilaktyka schorzeń kręgosłupa", które odbędzie się 23 listopada (poniedziałek) 2020 r. o godz. 18.00.

Za udział w spotkaniu będzie można otrzymać 2 punkty na podstawie pozytywnie zrealizowanego testu w portalu www.szkolenia.katowice.oia.pl

Harmonogram spotkania:

  • 18.00-18.50
"Ergonomia pracy. Profilaktyka schorzeń kręgosłupa" - magister fizjoterapii  Michał Zieliński
 
W ramach szkolenia dowiesz się, jak funkcjonuje nasz organizm. Dowiesz się jak dostosować stanowisko pracy oraz co zrobić, żeby zmniejszyć ryzyko wystąpienia dolegliwości bólowych kręgosłupa.
 
Plan szkolenia
1. Wprowadzenie: Anatomia, Funkcjonowanie organizmu.
2. ABC kręgosłupa: schorzenia i przyczyny powstawania.
3. Profilaktyka.
4. Zalecenia.
5. Podsumowanie.
  • 18.50-19.00
Sesja pytań i odpowiedzi
 
Michał Zieliński - magister fizjoterapii, na co dzień pracuje z pacjentami urazowo-ortopedycznymi oraz sportowcami z różnych dyscyplin. W swojej pracy łączy terapię manualną z ćwiczeniami, kładzie duży nacisk na edukację, ponieważ im więcej wiesz o swoim schorzeniu tym większa szansa na szybszy powrót do zdrowia.
 
Partner spotkania: HURTAP, SALUS International
 
Warunkiem udziału w szkoleniu jest rejestracja na stronie:
 
 
Uwagi techniczne:
  • Rejestracja jest bez ograniczeń, natomiast ilość miejsc w pokoju webinarowym jest ograniczona do 500 osób jednocześnie. O udziale decyduje kolejność wejścia do pokoju webinarowego, a nie kolejność rejestracji.
  • Za udział w webinarze można otrzymać 2 punkty. Warunkiem otrzymania punktów jest pozytywne rozwiązanie testu do szkolenia, który będzie dostępny w portalu www.szkolenia.katowice.oia.pl
  • Jeżeli link z dostępem do pokoju webinarowego nie dotrze, proszę sprawdzić skrzynkę SPAM lub proszę o kontakt z Panem Lechem Wróblewskim z biura Śląskiej Izby Aptekarskiej - wroblewski.lech@slaskaoia.pl lub kom. 668220478.


Z poważaniem

Wiceprezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej
dr n. farm. Piotr Kaczmarczyk

Miejsce wydarzenia: webinar
Dokładny termin: 2020-11-23 00:00:00
Autor: Piotr Kaczmarczyk
chevron_left
31
07.2021
chevron_right
Subskrybuj
chevron_right
Powrót do góry