2020-09-23
Webinarowa środa: Nowości w realizacji zleceń na pieluchomajtki od 2020 r.

Śląska Izba Aptekarska zaprasza farmaceutów na szkolenie on-line z cyklu webinarowa środa pt. "Prosta recepta na refundację środków chłonnych z Essity. Nowości w realizacji zleceń na pieluchomajtki od 2020 r.", które odbędzie się 23 września br. o godz. 18.00.

Za udział w spotkaniu będzie można otrzymać 2 punkty na podstawie pozytywnie zrealizowanego testu w portalu www.szkolenia.katowice.oia.pl

Harmonogram spotkania:

  • 18.00-19.00
"Prosta recepta na refundację środków chłonnych z Essity. Nowości w realizacji zleceń na pieluchomajtki od 2020 r." - Paweł Szary z firmy ESSITY Poland Sp. z o.o.

Szkolenie dotyka ważnego społecznie problemu jakim jest nietrzymanie moczu. W tym kontekście bardzo istotna jest refundacja produktów chłonnych, którą zajmuje się firma Essity. Pokazujemy nowe uproszczone od 2020 r. zasady realizacji zleceń na  pieluchomajtki oraz informację w jaki sposób przystąpić do współpracy w celu refundacji pieluchomajtek w aptece.
 
Partner spotkania: ESSITY Poland Sp. z o.o.
 
Warunkiem udziału w szkoleniu jest rejestracja na stronie:
 
 
Uwagi techniczne:
  • Rejestracja jest bez ograniczeń, natomiast ilość miejsc w pokoju webinarowym jest ograniczona do 500 osób jednocześnie. O udziale decyduje kolejność wejścia do pokoju webinarowego, a nie kolejność rejestracji.
  •  
  • Za udział w webinarze można otrzymać 2 punkty. Warunkiem otrzymania punktów jest pozytywne rozwiązanie testu do szkolenia, który będzie dostępny w portalu www.szkolenia.katowice.oia.pl
  •  
  • Jeżeli link z dostępem do pokoju webinarowego nie dotrze, proszę sprawdzić skrzynkę SPAM lub proszę o kontakt z Panem Lechem Wróblewskim z biura Śląskiej Izby Aptekarskiej - wroblewski.lech@slaskaoia.pl lub kom. 668220478.


Z poważaniem
Prezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej
dr n. farm. Mikołaj Konstanty

Miejsce wydarzenia: webinar
Dokładny termin: 2020-07-24
Autor: Mikołaj Konstanty
chevron_left
25
09.2020
chevron_right
Subskrybuj
chevron_right
Powrót do góry