2020-06-05
Webinar dla farmaceutów aptek szpitalnych - płynoterapia - 5.06.2020 r.

Śląska Izba Aptekarska zaprasza na spotkanie webinarowe farmaceutów aptek szpitalnych, a także inne zainteresowane osoby, które odbędzie się 5 czerwca (piątek) 2020 r. o godz. 18.00. Szkolenie będzie poświęcone płynoterapii. Za udział można uzyskać 2 punkty.

Płynoterapia to podstawa leczenia pacjentów, nie tylko tych hospitalizowanych. Płyny są nośnikami leków i najważniejszą procedurą, często niedocenianą, a nawet bagatelizowaną. Właściwe stężenie poszczególnych jonów może mieć decydujący wpływ na dobrostan pacjenta, jak również na koszty leczenia.

Na co zwrócić uwagę, aby rzeczywiście podawany płyn był fizjologiczny? O tym na webinarium. Jak zawsze - diabeł tkwi w szczegółach.

Harmonogram:

18.00-18.05

  • Otwarcie spotkania - dr n. farm. Piotr Kaczmarczyk - Przewodniczący Komisji Aptek Szpitalnych, Wiceprezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej

18.05-19.00

  • "Diabeł tkwi w szczegółach – czyli które jony i dlaczego  są ważne w leczeniu pacjentów?" -  dr n. med. Anita Bania

19.00-19.15

  • Panel dyskusyjny

Wykładowca:

  • dr n. med. Anita Bania

Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Łodzi. W roku 1995 uzyskała I stopień specjalizacji z chorób wewnętrznych, a w roku 2000 - II stopień specjalizacji z medycyny sportowej. W 2019 r. zdobyła tytułu doktora nauk medycznych. Obecnie jest zatrudniona jako lekarz internista w Vimed Centrum Medyczne w Warszawie.

Partner spotkania: Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o.

Warunkiem udziału w szkoleniu jest rejestracja na stronie:

https://slaskaoia.clickmeeting.pl/webinar-plynoterapia-2020-06-05/register

Szkolenie będzie realizowane przez stronę Clickmeeting. Dane dostępowe zostaną wysłane zwrotnie na maila po rejestracji.

 

Uwagi techniczne:

Rejestracja jest bez ograniczeń, natomiast ilość miejsc w pokoju webinarowym jest ograniczona do 500 osób jednocześnie. O udziale decyduje kolejność wejścia do pokoju webinarowego, a nie kolejność rejestracji.

Za udział w webinarze można otrzymać 2 punkty. Warunkiem otrzymania punktów jest pozytywne rozwiązanie testu do szkolenia, który będzie dostępny w portalu www.szkolenia.katowice.oia.pl

Jeżeli link z dostępem do pokoju webinarowego nie dotrze, proszę sprawdzić skrzynkę SPAM lub proszę o kontakt z Panem Lechem Wróblewskim z biura Śląskiej Izby Aptekarskiej - wroblewski.lech@slaskaoia.pl lub kom. 668220478.


Z poważaniem
Wiceprezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej
Przewodniczący Komisji Aptek Szpitalnych
dr n. farm. Piotr Kaczmarczyk

Miejsce wydarzenia: Webinar
Dokładny termin: 2020-06-05 00:00:00
Autor: Piotra Kaczmarczyk
chevron_left
25
10.2021
chevron_right
Subskrybuj
chevron_right
Powrót do góry