Apothecarius ebook Więcej
2020-05-28Mikołaj Konstanty
Webinar - szkolenie Śląskiej Izby Aptekarskiej - 28.05.2020 r.

Śląska Izba Aptekarska zaprasza na spotkanie webinarowe, które odbędzie się 28 maja (czwartek) 2020 r. o godz. 18.00. Szkolenie będzie poświęcone problematyce "zespołu suchego oka" - przyczyny, objawy oraz jak pomóc pacjentowi. Podczas szkolenia omówiony zostanie również temat alergii - głównie w aspekcie narządu wzroku. Za udział będzie można uzyskać punkty edukacyjne.

Harmonogram:

18.00-18.45

  • Zespół suchego oka w codziennej praktyce okulistycznej.
  • Alergia narządu wzroku - czy to powszechny problem.

18.45-19.00

  • Odpowiadanie na pytania.

Wykładowca: dr Wojciech Luboń - lekarz okulista Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Partner spotkania: URSAPHARM Poland sp. z o.o.

Warunkiem udziału w szkoleniu jest rejestracja na stronie:

https://slaskaoia.clickmeeting.pl/webinar-zespol-suchego-oka-alergia-narzadu-wzroku-2020-05-28/register

Szkolenie będzie realizowane przez stronę Clickmeeting. Dane dostępowe zostaną wysłane zwrotnie na maila po rejestracji.

 

Uwagi techniczne:

Rejestracja jest bez ograniczeń, natomiast ilość miejsc w pokoju webinarowym jest ograniczona do 500 osób jednocześnie. O udziale decyduje kolejność wejścia do pokoju webinarowego, a nie kolejność rejestracji.

Za udział w webinarze można otrzymać 2 punkty. Warunkiem otrzymania punktów jest pozytywne rozwiązanie testu do szkolenia, który będzie dostępny w portalu www.szkolenia.katowice.oia.pl

Jeżeli link z dostępem do pokoju webinarowego nie dotrze, proszę sprawdzić skrzynkę SPAM lub proszę o kontakt z Panem Lechem Wróblewskim z biura Śląskiej Izby Aptekarskiej - wroblewski.lech@slaskaoia.pl lub kom. 668220478.


Z poważaniem
Prezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej
dr n. farm. Mikołaj Konstanty

Miejsce wydarzenia: Webinar
Dokładny termin: 2020-05-28
Autor: Mikołaj Konstanty
powrót do góry
Wykonanie: Falkonet