Apothecarius ebook Więcej
2018-11-09Piotr Brukiewicz
VI Konkurs Śląskiej Izby Aptekarskiej Nalewek Własnej Receptury - Katowice 2018

Śląska Izba Aptekarska zaprasza farmaceutów z terenu naszej izby oraz osoby związane z farmacją do udziału w VI Konkursie SIA Nalewek Własnej Receptury - Katowice 2018, który odbędzie się 9 listopada 2018 r. w siedzibie izby w Katowicach.

W trakcie spotkania wysłuchamy także prelekcji na temat win, które przeprowadzi Arkadiusz Tarasiński.

Udział w konkursie i szkoleniu należy potwierdzić do 6 listopada 2018 r. Dla każdej osoby zgłaszającej nalewkę do konkursu przewidziany jest upominek.

Sponsorzy:
Farmina, HURTAP, SALUS International

Data:
9 listopada (tj. piątek) 2018 r. - godz. 18.00

Miejsce:
Śląska Izba Aptekarska w Katowicach, ul. Kryniczna 15

Uczestnicy zgłaszający się do konkursu, zobowiązani są dostarczyć do siedziby Śląskiej Izby Aptekarskiej w Katowicach w terminie do 6 listopada 2018 r. do godz. 15.00, jedną lub dwie próbki tej samej nalewki (lub innych trunków), o pojemności około 200 ml każda. Liczba nalewek zgłaszanych do konkursu przez jednego uczestnika jest dowolna.

Do konkursu zgłaszać można jedynie nalewki oraz inne alkohole (wina, piwa, likiery ...), które nie są dostępne w komercyjnej sprzedaży (pochodzą z domowej produkcji).

Zwycięzcy konkursu Śląskiej Izby Aptekarskiej zostaną zgłoszeni do Ogólnopolskiego VII Konkursu Nalewek Własnej Receptury, który będzie organizowany przez Okręgową Izbę Aptekarską w Krakowie najprawdopodobniej 16.11.2018 r.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem VI Konkursu SIA Nalewek Własnej Receptury, wypełnienie karty zgłoszeniowej oraz oświadczenia, które dostępne są w załączeniu.

Serdecznie zapraszamy również farmaceutów chcących wziąć udział w konkursie jako publiczność, która wyłoni najlepszą nalewkę w kategorii "Nagroda Publiczności".

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o potwierdzenie swojego udziału w spotkaniu jako publiczność:
- telefonicznie - 32-6089767, 668220478,
- lub e-mailowo - wroblewski.lech@slaskaoia.pl

Podczas konkursu odbędzie się także wręczenie nagród dla laureatów IV Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego FotoFarm.

Serdecznie zapraszam
Prezes Rady Śląskiej Aptekarskiej
dr farm. Piotr Brukiewicz

Miejsce wydarzenia: Śląska Izba Aptekarska w Katowicach, ul. Kryniczna 15
Dokładny termin: 2018-11-09
Autor: Piotr Brukiewicz
Galeria:
powrót do góry
Wykonanie: Falkonet