Apothecarius ebook Więcej
2018-05-16Piotr Brukiewicz
Toskania dla farmaceutów - 16-21.05.2018 r.

Klub Młodych Farmaceutów ponownie zaprasza do udziału w wycieczce do Toskanii. Impreza przewidziana jest w dniach 16-21 maja 2018 r. Zainteresowanych odsyłamy do lektury zaproszenia oraz folderu.

Przedłużony czas przyjmowania zgłoszeń do 15 lutego 2018 r.

Źródło informacji: http://www.czestochowa.oia.org.pl/?q=node/709

Kraina wina i oliwy, czyli Toskania dla Farmaceutów 2018

Już po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić Was do wspólnego odpoczynku i odwiedzenia jednego z najpiękniejszych miejsc Włoch. Mowa oczywiście o wyjeździe do Toskanii, historycznej krainy, która wydała na świat takich artystów jak Leonardo Da Vinci czy Dante Alighieri.

Jeżeli jesteście zainteresowani przeżyciem niezwykłych chwil, będących pokarmem zarówno dla ciała jak i ducha, to zapraszamy na nasz wyjazd w dniach od 16 maja 2018 (wyjazd wieczorem) do 21 maja (powrót we wczesnych godzinach porannych).

Nasza wyprawa będzie miała w większości charakter aktywnego wypoczynku, przygotujcie się więc na piesze wędrówki, które pozwolą nam bliżej poznać tę uroczą krainę jaką jest Toskania. Będziemy mieli okazję docenić historyczny charakter urokliwych miasteczek z ich zabytkową zabudową, ale także piękno toskańskiego krajobrazu obfitującego w malownicze wzgórza, doliny oraz gaje oliwne.

Będziemy mieli okazję do degustacji miejscowego sera, wina oraz innych lokalnych przysmaków. Odwiedzimy tak znane miejsca jak uniwersytet w Padwie czy też wpisaną na listę UNESCO dolinę rzeki Orcii. Będziemy mieli również okazję zwiedzić mniej znane, ale nie mniej piękne miejsca tej krainy.

Koszt wyjazdu to 940 zł + ok. 70 euro na dodatkowe wydatki, takie jak degustacja, zakupy, bilety wstępu, kolacja.

Zgłoszenia przyjmujemy do końca stycznia 2018.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do Aleksandry Krzemińskiej na adres mailowy olaka89.ok@gmail.com w mailu podając imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail, jeśli jest inny niż ten z którego wysłano wiadomość. Zgłoszenia można dokonać również pod numerem telefonu 517-601-297
Prosimy również o przesłanie na adres e-mail biuro@horyzonty.pl zgłoszenie, w tytule podając „Toskania dla farmaceutów”, natomiast w wiadomości poniższe dane:
-imię
-nazwisko
-data urodzenia
-adres zamieszkania
-adres mailowy, jeżeli jest inny niż ten z którego podano dane

Biuro horyzonty odeśle umowę, plan wyjazdu, warunki ubezpieczenia, nr konta oraz wszelkie informacje praktyczne. Prosimy o podpisanie i odesłanie umowy, oraz o dokonanie w ciągu 3 dni pierwszej wpłaty w wysokości 400 zł, natomiast kolejną wpłatę w wysokości 540 zł będzie trzeba wpłacić do końca marca.

Kwotę w wysokości 70 euro na dodatkowe wydatki będzie trzeba wpłacić u pilota wycieczki w autokarze.

Serdecznie zapraszamy na wspólną wyprawę nie tylko farmaceutów, ale także techników i przyjaciół farmacji.

Po zimie przyjemnie będzie nacieszyć się wiosennym słońcem w tak uroczej scenerii jaką są malownicze krajobrazy Toskanii.

Prezentacja przygotowana przez Biuro Horyzonty wraz ze szczegółami wyprawy dostępna na stronie internetowej naszej izby http://www.czestochowa.oia.org.pl/?q=node/709

Mamy nadzieję, że frekwencja dopisze!

Aleksandra Krzemińska
Klub Młodych Farmaceutów

Miejsce wydarzenia: Toskania
Dokładny termin: 2018-05-16
Autor: Piotr Brukiewicz
powrót do góry
Wykonanie: Falkonet