Zjazdy - Kadencja VIII

Delegaci Kadencji Śląskiej Izby Aptekarskiej

W Śląskiej Izbie Aptekarskiej, co 4 lata, Członkowie Izby wybierają w okręgach swoich Delegatów, którzy ich reprezentują na Zjeździe Sprawozdawczo-Wyborczym, a także na corocznym Zjeździe Delegatów.

Okręgowy Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy wybiera spośród siebie kolejnych Delegatów, którzy reprezentują Izbę na Krajowym Zjeździe Sprawozdawczo-Wyborczym.

Lista składu osobowego

Delegaci VIII Kadencjichevron_right

  • Paweł Balsamski
  • Alina Barańska
  • Paulina Bartos-Kogut
  • Agnieszka Bartoszek
  • Olgierd Batoryna
  • Andrzej Bednarz
  • Ewa Bilińska-Lis
  • Adrianna Binias-Konstanty
  • Justyna Bogusławska
  • Anna Bojko
  • Piotr Brukiewicz
  • Agnieszka Bućko
  • Lucyna Bułaś
  • Krystyna Caruk
  • Ewa Cholewa
  • Małgorzata Chrzeszczyk
  • Mariola Chudzik
  • Jolanta Dominek
  • Rafał Dybała
  • Agata Eirich-Nosek
  • Szymon Gaj
  • Zdzisław Gawroński
  • Ewa Gleń
  • Maria Goliszewska
  • Katarzyna Graczyńska-Arabas
  • Kamil Gratel
  • Tomasz Grela
  • Anna Grochowska
  • Sylwia Gros-Browarska
  • Krzysztof Grzesik
  • Małgorzata Gurgul-Pełka
  • Ewa Guzal-Dziadek
  • Łukasz Hebdowski
  • Anna Hechmann-Witańska
  • Anna Izydorczyk
  • Dominik Janosz
  • Anna Jaros
  • Bożena Jasińska
  • Ryszard Jasiński
  • Halina Jeszka
  • Piotr Kaczmarczyk
  • Ewelina Kaczmarek
  • Katarzyna Kandziora-Kuna
  • Renata Kańtoch
  • Dawid Karbowniczek
  • Aneta Karlińska
  • Justyna Kaźmierczak
  • Justyna Kiedrowska
  • Joanna Klapkarek
  • Kazimiera Klementys
  • Tomasz Kloc
  • Izabela Koj
  • Mikołaj Konstanty
  • Zachariasz Kosowski
  • Konrad Kotapka
  • Anna Kropka
  • Przemysław Krzyżek
  • Monika Kubara
  • Agnieszka Kubica
  • Anna Kudela
  • Szymon Kudla
  • Konrad Kulak
  • Monika Kułach
  • Bożena Kwaśniak
  • Anna Kwolek
  • Dominik Lakota
  • Maria Laudowicz-Sapa
  • Paweł Lebda-Wyborny
  • Agnieszka Lipska
  • Marek Lysko
  • Barbara Łabus
  • Agnieszka Łach
  • Marcin Łokieć
  • Anna Maciończyk
  • Grzegorz Maćczak
  • Krzysztof Majka
  • Tomasz Majka
  • Katarzyna Maks
  • Aleksandra Malinowska
  • Hanna Mączyńska-Małozięć
  • Katarzyna Mierzwa
  • Edyta Milińska
  • Maciej Miliński
  • Anna Morawiec
  • Dionizy Moska
  • Dariusz Motyl
  • Anna Nasiek
  • Ewa Ochota
  • Paweł Olczyk
  • Agnieszka Olszowska
  • Joanna Paprotna-Kwiecińska
  • Łukasz Przewoźnik
  • Michalina Przyczyna
  • Paweł Ramos
  • Marek Reimann
  • Aleksandra Romanów-Ryłko
  • Bartłomiej Rusek
  • Władysław Rybka
  • Igor Rymkiewicz
  • Michał Rzepczyk
  • Paweł Sapiński
  • Joanna Sawczyn
  • Agata Siwińska
  • Agata Sowińska-Pawlik
  • Ryszard Stach
  • Jan Stasiczek
  • Dominika Stawinoga-Giołbas
  • Katarzyna Surowiec
  • Katarzyna Syc
  • Karolina Szczepanik
  • Marzanna Szulc
  • Monika Szymańska
  • Grażyna Świerczek-Zięba
  • Christian Touma
  • Lucyna Wawrzynek
  • Włodzimierz Wdowski
  • Katarzyna Wiercioch-Grzywok
  • Dagmara Wierzgacz
  • Ewa Wojciechowska-Burek
  • Adrian Wolbiś
  • Iwona Wójcik
  • Magdalena Wójcik
  • Anna Wrodarczyk
  • Monika Wróblewska
  • Danuta Wyczesany
  • Bartosz Wyderka
  • Jadwiga Zdąbłasz
  • Aleksandra Ziemba-Feliks

Delegaci VII Kadencji Śląskiej Izby Aptekarskiej z podziałem na okręgi:

Okręg 1 - Miasto Bytom, Miasto Piekary Śląskiechevron_right

  1. Tomasz Kloc
  2. Ewelina Kaczmarek
  3. Agnieszka Bućko
  4. Igor Rymkiewicz
  5. Agata Sowińska-Pawlik


Okręg 2 - Powiat będzińskichevron_right

  1. Olgierd Batoryna
  2. Rafał Dybała
  3. Justyna Kaźmierczak
  4. Marcin Łokieć
  5. Paweł Sapiński
  6. Joanna Sawczyn
  7. Katarzyna Surowiec
  8. Grażyna Świerczek-Zięba


Okręg 3 - Miasto Chorzówchevron_right

  1. Sylwia Gros-Browarska
  2. Krzysztof Grzesik
  3. Jan Stasiczek


Okręg 4 - Miasto Dąbrowa Górniczachevron_right

  1. Paulina Bartos-Kogut
  2. Małgorzata Chrzeszczyk
  3. Renata Kańtoch
  4. Przemysław Krzyżek
  5. Dariusz Motyl
  6. Anna Nasiek
  7. Iwona Wójcik


Okręg 5 - Miasto Gliwice, Powiat gliwickichevron_right

  1. Aleksandra Romanów-Ryłko
  2. Anna Izydorczyk
  3. Dagmara Wierzgacz
  4. Katarzyna Mierzwa
  5. Agata Siwińska
  6. Agnieszka Łach
  7. Ewa Wojciechowska-Burek
  8. Ewa Bilińska-Lis
  9. Maria Goliszewska
  10. Agata Eirich-Nosek


Okręg 6 - Miasto Jastrzębie Zdrójchevron_right

  1. Ewa Guzal-Dziadek
  2. Anna Kropka


Okręg 7 - Miasto Jaworznochevron_right

  1. Anna Bojko
  2. Anna Grochowska
  3. Edyta Milińska
  4. Maciej Miliński


Okręg 8 - Miasto Katowicechevron_right

  1. Alina Barańska
  2. Agnieszka Bartoszek
  3. Piotr Brukiewicz
  4. Małgorzata Gurgul-Pełka
  5. Bożena Jasińska
  6. Ryszard Jasiński
  7. Halina Jeszka
  8. Katarzyna Kandziora-Kuna
  9. Paweł Lebda-Wyborny
  10. Marek Lysko
  11. Dionizy Moska
  12. Ewa Ochota
  13. Marek Reimann
  14. Karolina Szczepanik
  15. Marzanna Szulc
  16. Monika Szymańska
  17. Adrian Wolbiś
  18. Magdalena Wójcik
  19. Jadwiga Zdąbłasz


Okręg 9 - Powiat mikołowskichevron_right

  1. Dominik Lakota
  2. Monika Wróblewska
  3. Katarzyna Wiercioch-Grzywok

  4. Stanisław Piechula /do 30.01.2020/


Okręg 10 - Miasto Mysłowicechevron_right

  1. Andrzej Bednarz
  2. Joanna Klapkarek
  3. Zachariasz Kosowski
  4. Katarzyna Syc


Okręg 11 - Powiat pszczyńskichevron_right

  1. Agnieszka Olszowska
  2. Łukasz Przewoźnik
  3. Michał Rzepczyk


Okręg 12 - Powiat raciborskichevron_right

  1. Szymon Gaj
  2. Justyna Kiedrowska
  3. Szymon Kudla


Okręg 13 - Miasto Ruda Śląska, Miasto Świętochłowicechevron_right

  1. Tomasz Grela
  2. Maria Laudowicz-Sapa
  3. Barbara Łabus
  4. Aleksandra Malinowska
  5. Joanna Paprotna-Kwiecińska
  6. Aleksandra Ziemba-Feliks


Okręg 14 - Miasto Rybnik, Powiat rybnickichevron_right

  1. Ewa Cholewa
  2. Kamil Gratel
  3. Izabela Koj
  4. Michalina Przyczyna
  5. Dominika Stawinoga-Giołbas
  6. Lucyna Wawrzynek


Okręg 15 - Miasto Siemianowice Śląskiechevron_right

  1. Katarzyna Graczyńska-Arabas
  2. Anna Kwolek


Okręg 16 - Miasto Sosnowiecchevron_right

  1. Paweł Balsamski
  2. Lucyna Bułaś
  3. Krystyna Caruk
  4. Mariola Chudzik
  5. Jolanta Dominek
  6. Zdzisław Gawroński
  7. Ewa Gleń
  8. Aneta Karlińska
  9. Kazimiera Klementys
  10. Konrad Kotapka
  11. Krzysztof Majka
  12. Tomasz Majka
  13. Paweł Olczyk
  14. Paweł Ramos
  15. Christian Touma
  16. Włodzimierz Wdowski


Okręg 17 - Powiat tarnogórskichevron_right

  1. Adrianna Binias-Konstanty
  2. Anna Jaros
  3. Mikołaj Konstanty
  4. Ryszard Stach


Okręg 18 - Miasto Tychy, Powiat bieruńsko-lędzińskichevron_right

  1. Piotr Kaczmarczyk
  2. Anna Hechmann-Witańska
  3. Dominik Janosz
  4. Władysław Rybka
  5. Anna Wrodarczyk
  6. Agnieszka Lipska
  7. Danuta Wyczesany


Okręg 19 - Powiat wodzisławskichevron_right

  1. Łukasz Hebdowski
  2. Monika Kułach
  3. Katarzyna Maks
  4. Hanna Mączyńska-Małozięć


Okręg 20 - Miasto Zabrzechevron_right

  1. Justyna Bogusławska
  2. Dawid Karbowniczek
  3. Agnieszka Kubica
  4. Grzegorz Maćczak
  5. Bartosz Wyderka


Okręg 21 - Powiat zawierciańskichevron_right

  1. Monika Kubara
  2. Anna Kudela
  3. Konrad Kulak
  4. Bożena Kwaśniak
  5. Bartłomiej Rusek


Okręg 22 - Miasto Żorychevron_right

  1. Anna Morawiec
  2. Anna Maciończyk


Delegaci Śląskiej Izby Aptekarskiej na Krajowy Zjazd Aptekarzy

Delegaci na Krajowy Zjazd Aptekarzychevron_right

  1. Paweł Balsamski
  2. Alina Barańska
  3. Andrzej Bednarz
  4. Adrianna Binias-Konstanty
  5. Piotr Brukiewicz
  6. Mariola Chudzik
  7. Jolanta Dominek
  8. Zdzisław Gawroński
  9. Anna Hechmann-Witańska
  10. Ryszard Jasiński
  11. Piotr Kaczmarczyk
  12. Ewelina Kaczmarek
  13. Katarzyna Kandziora-Kuna
  14. Dawid Karbowniczek
  15. Justyna Kaźmierczak
  16. Kazimiera Klementys
  17. Tomasz Kloc
  18. Mikołaj Konstanty
  19. Monika Kubara
  20. Bożena Kwaśniak
  21. Dominik Lakota
  22. Agnieszka Lipska
  23. Tomasz Majka
  24. Krzysztof Majka
  25. Ewa Ochota
  26. Joanna Paprotna-Kwiecińska
  27. Marek Reimann
  28. Jan Stasiczek
  29. Karolina Szczepanik
  30. Marzanna Szulc
  31. Grażyna Świerczek-Zięba
  32. Christian Touma

  33. Stanisław Piechula /do 30.01.2020/
chevron_left
23
01.2021
chevron_right
Subskrybuj
chevron_right
Powrót do góry