Drużyna piłkarska SIA wygrała turniej o puchar Hurtapu!
Drużyna piłkarska SIA wygrała turniej o puchar Hurtapu!

W ostatnią sobotę nasza drużyna piłkarska wygrała turniej piłkarski o puchar Hurtapu! Najlepszym strzelcem został Maciej Fik, a najlepszym bramkarzem Marek Lysko.

Śląską Izbę Aptekarską na turnieju oprócz Macieja Fika i Marka Lysko reprezentowali także: Roman Misiak – kapitan, Dariusz Orlik, Karol Będkowski, Andrzej Kołodziej, Szymon Biadacz, Jacek Bryś. W turnieju tradycyjnie udział wzięły cztery drużyny reprezentujące OIA w Łodzi, Bydgoszczy, Gdańska oraz Katowic. Rozgrywki odbywały się w systemie każdy z każdym. W pierwszym meczu wygraliśmy z drużyną OIA z Łodzi 4:0, następnie przegraliśmy 3:2 z drużyną OIA z Bydgoszczy, a w ostatnim meczu wygraliśmy 6:1 z drużyną OIA Gdańsk. Drugie miejsce zajęła drużyna z OIA w Łodzi, trzecie OIA Gdańsk.

Niestety był to prawdopodobnie pożegnalny turniej Maćka Fika w barwach naszej drużyny, gdyż niedawno przeprowadził się do Gdańska. Dziękujemy Ci Maćku za wspaniałą grę w drużynie SIA, strzelone bramki, gratulujemy wygrania wielu klasyfikacji na najlepszego strzelca zawodów i życzymy dalszych sukcesów sportowych, zawodowych oraz osobistych!

 

Z poważaniem

Prezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej
dr farm. Piotr Brukiewicz

Zdjęcia

chevron_left
25
10.2021
chevron_right
Subskrybuj
chevron_right
Powrót do góry